Ano, každá celebrita je zde dočasně

Neustále slyšíme jak nějaká celebrita zemřela, pokud zemře nějaký řemeslník tak o tom nikdo není, je to celé jenom o protekci. Protekce je tvrdou drogou pro devianty, deviantů je zde jako sraček a jenom díky protekci se může stát deviant celebritou, která je vzorem ostatním deviantům.

Ten druhý je deviant, o tom to je že každý deviant sebe za normálního považuje, a odmítá si přiznat to že je deviant. Války a pandemie v nahotě ukazují to, že je každý deviant, proto je zde neustále blbá nálada.

Devianti vytvářejí konzumní očistec ve kterém je práce řemeslníka trestem, odměnou je zde vysoká funkce prezidenta nebo ředitele, následkem zde jsou kariéristické závody, ve kterých se závodí o vysoké funkce, lhář zde tak honí lháře a zloděj zde honí zloděje.

Za vším je manipulace pomocí odměny a trestu, devianti co jsou nahoře egoisticky manipulují s těmi co jsou dole, podle hesla, moje hra a moje pravidla. Každý deviant ví že naše konzumní kultura je chybná, ale nikdo z deviantů už neví, jak konzumní kulturu změnit tak, aby bylo všem deviantům líp, a tak neměli devianti už blbou náladu. Řešení je prosté, nahradíme devianty za programy a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou devianti, tak zde nejsou s devianty problémy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..