Pokud jsme agresivně donuceni po narození jít po ubohé životní cestě, tak nebude mít náš život zde smysl a budeme konzumovat drogy, abychom mohli z tohoto špinavého světa uniknout do světa představ a iluzí, aspoň na krátkou dobu. Je mnoho podvodníků, kteří nabízejí lidem životní cestu, ale tato cesta je jenom ubohý podvod, ve skutečnosti jde o ubohou životní cestu. Čistá životní cesta je spojená s čistotou v našem těle a naší duši, není důležitá čistota času a prostoru, ve kterém budeme existovat, to, co je uvnitř dokonale čisté, to se ničím již nemůže ušpinit! Když se vykoupeme, protože jsme byli špinaví, hnedka se cítíme lépe, a to jsme odstranili jenom špínu z povrchu našeho těla, uvnitř našeho těla a uvnitř naší duše je ale taky špína a pokud jí odstraníme, budeme se taky cítit mnohem lépe.

Základem pro čistotu těla a duše je se přizpůsobovat neustále situaci tělesně i duševně, jakmile se přestaneme situaci přizpůsobovat začne do našeho těla a do naší duše proudit špína. Zapomeňte na všechny lidské zákony a normy kterým mnoho hloupých lidí věří a podle nich žije, to je jenom špinavá ubohá klec, ve které musíte konzumovat drogy, abyste mohli pomocí drog z klece na krátkou dobu uniknout. Jediným zákonem a normou pro vás musí být porozumět situaci, ve které se nacházíte a optimálně se jí tělesně a duševně přizpůsobit, musíte být součástí situace, tak jako je duše součástí vašeho těla. Pokud budete v situaci, kdy je správné zabíjet a znásilňovat, tak zabíjejte a znásilňujte, když se situace změní a bude správné lidi uzdravovat a potom o ně s láskou pečovat, tak lidi uzdravujte a s láskou o ně pečujte.

Bůh nestanovil, co je správné a co je chybné, to se jenom snaží nějaký svatý podvodník s vámi chytře manipulovat, protože v životě je nám skutečným Bohem jenom životní situace a pokud se jí dokážeme optimálně přizpůsobit, tak se máme božsky. Přizpůsobení situaci je otázkou naší inteligence, která je čistá, a tak optimálně porozumí situaci a řekne nám co je pro nás správné a co je chybné. Nemějte strach, že porušíte nějaký lidský zákon nebo lidskou normu, všechny lidské zákony a lidské normy to je jenom ubohá špína, která z vás dělá ubožáky, co jsou závislí na drogách, a tak pro ně nemá život smysl. Nehrajte si na to, co nejste, tím se jenom ušpiníte a ve špíně se utopíte, buďte tím, co od vás situace vyžaduje a když se situace změní tak se i vy změníte, je to jako když si podle počasí změníte oblečení, abyste se dobře cítili.

Herec si oblékne kostým krále a potom hraje na jevišti krále, vše je jenom lidské pokrytecké divadlo, ve kterém musíme naše divadelní kostýmy měnit správně a rychle podle životní situace, pokud nemáte na sobě ten správný kostým, tak chybujete a jste za svoji chybu potrestáni. Nežijete na hřbitově, kde se nic nemění, žijete ve světě, kde se neustále vše mění a vy se musíte těmto změnám optimálně neustále přizpůsobovat, v tom je vaše čistá životní cesta. Ten, kdo se nepřizpůsobí situaci má problémy a je nemocný, následkem je závislost na drogách a uvěznění v drogové kleci, ze které již nelze uniknout. Podívejte se z blízka na prezidenty a ředitele, spatříte jenom ubožáky, co jsou v drogové kleci, ze které nemohou uniknout a jejich život zde nemá smysl a byl zde i zbytečný.

Moc a bohatství je silná droga, která člověka promění v ubohou lakomou loutku, která myslí jenom na moc a bohatství natolik, že už nedokáže zde žít normálně. Neschopnost se přizpůsobit nové situaci je zde díky drogám, které ušpiní lidské tělo a lidskou duši natolik, že nemocné tělo a nemocná duše už nedokáže se přizpůsobovat situaci, a tak se stává narkoman problémem. Všechny lidské zákony a normy vytvořili jenom narkomani, ve snaze učinit z druhých lidí narkomany, a to se jim bohužel i daří, následkem je ubohý konzumní svět, ve kterém život nemá smysl, protože všichni jdou po špinavé konzumní životní cestě. Nejste žížaly, co jenom žerou a serou jste inteligentní a pracovití lidé co se dokážou přizpůsobit rychle každé nové situaci tak že se stanou součástí té situace, je to o přiblížení, abychom nechybovali musíme se mnoho přiblížit k situaci ve které právě existujeme, z dálky vypadá vše jinak než z blízka!