Ano, jsou zde jenom bezcharakterní sluhové, co slouží mnoha pánům

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

V době mého mládí zde byla diktatura a zaostalost, lidi tento problém řešili konzumací piva a cigaretami, teprve příchod internetu začal eliminovat diktaturu a zaostalost, bohužel většina lidí, bylo natolik u nás diktaturou a drogami přeprogramováno na konzumní dobytek, který se zajímal jenom o svoje koryto.

Pravda a láska byla u nás mnoho století uvězněná (Staroměstská exekuce 21. června 1621), a tak nechápala tento konzumní svět, ve kterém všemu kralovala nenávist a lež. Lidi se zde navykli dávat na vše nálepky, které jim zjednodušovali povrchní pochopení toho, co jim bylo cizí.

Koho chléb jíme tomu otrocky sloužíme, to platí jak pro ty co jsou dole, tak i pro ty co jsou nahoře, nejsou zde vlastně žádní pánové, co by zde něčemu panovali, jsou zde jenom bezcharakterní sluhové, co slouží mnoha pánům a když se jednomu pánu zavděčí, tak jiného pána rozzlobí.

Rozděluji lidi, podle toho, kolik je v nich citu, člověk bez citu je jenom vojákem, který zabíjí cizí vojáky, protože je tak naprogramován geneticky a výchovou, a o tom to je, citlivý člověk je hospodářem, který se snaží o to, aby se měli lidi u nás dobře a netrpěli nedostatkem tělesným a duševním. Ten, kdo nechápe díky bezcitnosti sebe, ten logicky ani nemůže pochopit druhé, už jsi konečně pochopil sebe?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *