Ano, jsme národem zaostalým a chudým

Odejdeme všichni jinam, a necháme zde jenom bezcharakterní kariéristické politiky, jak by asi tento národ vypadal, pokud by zde zůstali jenom naši svatí politici, co chtějí od nás, abychom povinně chodili k ubohým volbám, a potom skákali, jak nám oni budou pískat. Ono se to mluví, když máš jako prezident výhody a jistoty, ale skus si v Praze žít deset let za minimální plat, ať nám to nějaký prezident ukáže, jak by on zde dokázal žít s rodinou za minimální plat deset let v Praze? Nic nám zde už díky politikům nepatří, vše bylo prodáno cizincům, vše se vytunelovalo, nebo vandalsky eliminovalo, to ta minulá politická vláda byla špatná, my vládneme dobře, a díky nám zde bude líp, tomu snad už věří jenom ti, co jsou díky politikům v psychiatrické nemocnici.

Nedávno zde byli přímé volby prezidenta republiky, a průměrný věk 9 kandidátů byl 62 let, to nám musí dělat prezidenta jenom papaláši v důchodu? Právě zvolený prezident Miloš Zeman nám ukázal při zvolení svoji pravou tvář, pod pokryteckou maskou morálního demokrata, byl ukryt dogmatický diktátor, ano vládnou nám vlci s maskami pastýřů a člověk je zde člověku vlkem. Naše minulost je spojená s tím, že jsme vždy byli jenom kolonií, protože jsme se nedokázali ubránit velikým cizím armádám, kolonialisté s námi zde jednali jako s otroky, a tak mnoho lidí nahnali do plynových komor, nebo vyvraždili některé vesnice, co spolupracovali s nepřáteli kolonialistů.

Nikdo zde už není hrdý na náš národ, spíše se za náš ubohý národ stydíme, protože jsme národem zaostalým a chudým. Rádi udáváme naše konkurenty, protože jsme tak byli vychovaní mocnými autoritami, lhář zde hodní lháře, a zloděj zde honí zloděje, lepší to tady už nebude, protože je zde vše díky dogmatické politice zakonzervované, a není zde už snaha jít ekonomicky a politicky dále. Statisticky začínáme vymírat, a jenom Romové (cikáni) zde mají hodně dětí, ale jejich geneticky zaostalé děti, nebudou zde od toho, aby fyzicky pracovali, a vytvářeli ekonomické hodnoty. Radím vám, odejděte jinam, zde to už nemá budoucnost, zde je snaha o změnu k lepšímu jenom marnost.