Ano, jsme národem složeným jenom ze zbabělců

Jednoduchým ukazatelem zbabělosti národa je zbabělé chování se k cizincům co zde lžou a kradou, nedokážeme si poradit s nepřizpůsobivými příživníky co na nás ekonomicky a psychicky parazitují už velmi dlouhou dobu. V Číně nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, tento národ není národem zbabělců a tak si umí poradit s lenochy a hlupáky, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, kdo nepracuje ten, ať taky nejí ze společného! Nechápu, proč vůbec máme drahou profesionální armádu, nikdy naše armáda nebojovala ve skutečné válce, a nikdy ani bojovat nebude! 
 
Minulost nás naučila tomu, že se zbabělost vyplatí, proč být hrdinou a riskovat peníze a život, není lepší se zbaběle schovat a čekat jak to dopadne. Naše zbabělost je tak veliká že odmítáme politiku a náboženství, každý se zbaběle uzavřel do svého individualismu a umí jenom kritizovat a nikdy jej nenapadne, být hrdinou, a bojovat za to, aby nám všem bylo lépe, a tak zde pravda a láska, konečně zvítězila na věčné časy nad lží a nenávistí. Když padnul socialismus tak jsme vše, co máme zbaběle darovali cizincům ze západu, a tak zde už nic nevlastníme a nežijeme už logicky ve svojí vlasti.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu