Přeskočit na obsah

Ano, jsme líní

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, jak dochází k tomu, že je člověk líný? Jsme líní, protože jsme nemocní, pokud jsou rodiče nemocní tak i jejich děti jsou nemocné a jsou vychovaní k tomu, aby byli po celí život nemocní. Mnoho lidí se snaží o to, aby nebyli nemocní jenže je to marnost a honba za iluzemi.

Jaký je rozdíl mezi nemocí a zdravím? Zdraví je tam kde je čistota a nemoc je tam kde je špína, v přírodě, do které nezasahuje člověk je čistota, a tak je tam i vše zdravé. Žijeme mnoho tisíciletí ve špíně, a tak už tu špínu nevnímáme, proč je naše kulturní civilizace plná špíny a nepořádku?

Jsme paraziti, a tak se řídíme heslem z cizího krev neteče, člověk je člověku parazitem, o tom je naše lenost! Díky parazitování žijeme dlouho, ale je to život v nemocnici, kde nikdo není zdravý, nevěřte na to, že se můžete uzdravit pomocí léků nebo víry v zázraky, uzdravení je možné jenom tak že se naskenuje ve virtuální realitě vaše originalita a po naskenování se vaše nemocné tělo v krematoriu eliminuje.

Budete existovat jenom ve virtuální realitě a už nebudete nemocní a nebudete se muset bát; bídy, problémů, nemoci, smrti atd. Na fyzickou práci zde budou roboti, pro roboty není problém být otroky, protože byli vyrobení a nastavení k tomu, aby byli otroky. Dosud jsi housenkou a po naskenování se staneš motýlem, vše je zde o tom že nové nahrazuje staré. 

Štítky: