Ano, jsme jenom genetický materiál na evoluční pokusy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Naše schopnosti a možnosti jsou limitované, před chvílí jsem se snažil nainstalovat starý program do nového operačního systému a program odmítal instalaci nakonec jsem našel řešení kdy jsem programu vytvořil optimální programové podmínky k tomu, aby se mohl nainstalovat. Vše je zde o podmínkách, které umožňují dosáhnout nějakého cíle, když ty podmínky nejdou vytvořit zavedeným způsobem tak se hledá způsob který není běžný.

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, proto se zavedla specializace, aby se mohli realizovat mnohé programy. Ano, jsme jenom genetický materiál na evoluční pokusy, často si každý položí otázku žít nebo nežít, má vůbec život člověka nějaký utajený hluboký smysl, když stejně každý zemře a vše co pracně nahromadil to nakonec dostane stát nebo dědici.

Podívejte se na malé děti nepřemýšlí nad tím, jestli má jejich život smysl, protože nemají minulost, se kterou by mohli porovnávat současnost, minulost to je jako starý program, který už nejde v novém systému spustit, stejně tak v současném systému nejde spustit program z budoucnosti, vše je zde o současnosti, někteří filosofové říkají není minulost ani současnost je pouze tento krátký dočasný okamžik, nestarejte se o to co bylo a co bude, nic nevíte o tom co bude a nic nezměníte na tom co bylo!

Setkal jsem se s tím, že lidi vytahovali 50 let staré soukromé problémy a chtěli je řešit, představte si novou společnost, kde se každý den vymaže lidem v hlavě to, co bylo v minulosti a nikdo by nemohl porovnávat současnost s minulostí, najednou by zmizela deprese a spěch. Minulost je jako klec, ze které nedokážeme uniknout, zapomeňte na politiku a náboženství, řešte dnešní den tak, aby byl pro vás dnešní den rájem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *