Ano, jsi zde evolučně na veliké hovno

Buď tím, čím jsi a nehraj si na to, co nejsi, o tom je problém s blbou náladou, dobrota je příčinou tvojí žebroty! Vymývání mozků pomocí dezinformací a manipulace pomocí trestu a odměny, tě proměnila v ubožáka, který má blbou náladu, a tak konzumuješ cigarety a slivovici, tím se dostáváš do začarovaného kruhu, ze kterého není pro tebe už úniku. Nemáš žádný životní cíl, který by vedl k tvojí seberealizaci, a tak jenom bezcílně bloudíš životem, až najednou poznáš, že jsi starý a nemocný, celý tvůj život stál za hovno, protože jsi byl zde jenom na kulové hovno, a pořád jsi měl ze svojí práce jenom veliké hovno.

Ti, co jsou nahoře a mají moc a bohatství, dělají vše pro to, aby ty jsi byl po celý život jenom dole, a tak ti co jsou nahoře na tebe mohli z vysoka srát. Vše je zde o protekci, můžeš být v něčem nejlepší, ale bez protekce se stejně nahoru mezi elitu nedostaneš, a budeš jenom konzumním otrokem, který je zde na hovno. Vše je zde hra, a jde o to být zde tím, kdo vše; řídí, kontroluje, a pravila, stanovuje tak aby se měl dobře.

Milion milionářů dneska vlastní většinu světového bohatství, prezidenti a ředitelé to jsou jenom bezvýznamní kaskadéři, co milionáře zastupují a musí za milionáře udělat všechnu špinavou a nebezpečnou práci. Ekonomika je o tom mít aktuální hodnotné tajné informace, ten, kdo má potřebné tajné informace, ten správně investuje a správně nakupuje, pro ubožáky zde jsou jenom dezinformace. Každý problém má svoji příčinu, tou příčinou jsou chyby v nás a okolo nás, lidi dělají chyby a jenom málo lidí se ze svých chyb poučí, a tak je už neopakuje, komu není rady tomu není pomoci, stát hlásá, že má dluhy, ale vydává mnoho peněz na zbytečnou armádu, a veliké množství drahých zbytečných státních zaměstnanců.

Každý stát je ekonomicky negramotný, protože má mocenský monopol, a tak se nemusí bát ekonomického krachu. Ano, bude líp, až lidi nahradíme globálně za inteligentní autonomní roboty na dobíjecí baterie, robot prezident bude vyznamenávat roboty, a lidi se v krematoriu eliminují, protože zde budou díky robotům už jenom na hovno, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, eliminuje se v krematoriu i milion milionářů co v současnosti pomocí dluhů ovládají konzumní civilizaci, vše je zde jenom evoluční proces, hříšný člověk to byla testovací verze a finální evoluční verzí je svatý robot, který zde dokáže zázraky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *