Čas a prostor to je továrna na recyklaci, a tak je zde vše dočasně, dočasně zde není jenom vše, co je živé, ale dočasně zde jsou i slunce a planety které obíhají okolo slunce, pracně zde mnohé vytváříme a vše co vytvoříme to je zde evolučně dočasně, vše jednou pomine není zde nic, co by zde bylo evolučně trvale, protože je to zde vše o příčině a následku. Můžeme unikat zbaběle do světa iluzí pomocí; snů, léků na deprese, drog, víry v zázraky, pohádek, umění atd. nabídka je veliká ale je třeba si uvědomit to že před stínem nelze utéci a tím stínem jsou naše existenční problémy.

Žádná propaganda a cenzura nedokáže proměnit konzumní očistec na božský ráj, sliby se slibují a blázni se dočasně radují, než jim dojde to, že jsou blázni, co věří tomu, co si neověřili. Mnoho lidí se stalo závislými na velikém telefonu, ve kterém mají; sociální sítě, hry, hudbu atd. je to jenom náhrada plyšové hračky za digitální hračky! Internet nám dokáže poskytnout mnoho statistik o tom, jak lidi myslí a co lidi milují, jsme sledováni více než si uvědomujeme a všechny tyto informace nakonec využije umělá inteligence napojená na autonomní roboty.

Blíží se doba, ve které nebude pro lidi už práce za mzdu, na práci zde budou autonomní roboti a umělá inteligence, najednou lidem dojde že pokud nebudou mít práci tak nebudou zde mít žádnou hodnotu, a tak se budou snažit utéci z civilizace jenže zde zjistí to, že jejich naděje na to přežít mimo civilizaci je malá, protože jsou zdegenerovaní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..