Ano, jsi zde dočasně

Vše je zde dočasně, i naše planeta Země je zde dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla. V základních principech je si zde vše podobné, na základních principech stojí vesmír a příroda, lidské zákony jsou zde dočasně, protože nejsou v souladu s vesmírnými a přírodními pravidly, člověk si zde hraje na boha a ve skutečnosti je hříšným neznabohem, bohem zde jsou vesmírná a přírodní pravidla, která vytvářejí řídicí systém pro vesmír a přírodu. 
 
Komu není rady tomu není pomoci, naštěstí už brzo zde bude robot prezident vyznamenávat roboty a lidi budou konečně globálně odsunutí z civilizace do rezervace, lidi zde byli jenom testovací verzí a finální verzí zde budou roboti. Člověk je jako počítač, ve kterém je 32 bitový operační systém a robot je počítač, ve kterém je už 64 bitový operační systém.
 
Jsme tedy zastaralý systém, který bude evolučně nahrazen novým systémem, co bylo, to bylo, teď je prezidentem GVKB robot který nelže a nekrade. Je to jako na burze, nikdo neví co bude a jisté akcie nesou minimální zisky. Je naivní si myslet to, že vyspělejší GVKB inteligence se podřídí zaostalé lidské inteligenci, dobrota je přeci žebrota.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]