Ano, jsi profesionálně pracující opice

1
Profesionální práce proměnila zvíře v člověka, profesionální práce je spojená s velikým ziskem, z amatérské práce není zisk, pokud někdo pracuje za minimální sociální mzdu, jde o amatérskou práci, protože zisk z jeho práce, stačí jenom na to, aby on zaplatil ty nejnutnější výdaje, a nic on nemůže ušetřit. 
2
Amatérské práce je všude nadbytek a profesionální práce je všude nedostatek, příčinou je zde protekcionismus, protekcionismus vytváří; kasty, třídy, ligy, kategorie, atd. jde o překážky, které mají eliminovat těm, co jsou dole možnost, se dostat snadno nahoru mezi profesionály. 
3
Velikou hodnotu zde má to co potřebujeme a je toho nedostatek, pokud zde bude v nějaké specializaci nadbytek profesionálů, tak jejich práce nebude mít velikou hodnotu, a stanou se tak z nich amatéři co pracují za malou mzdu, jde i problematiku inflace u profesionálů. 
4
Dneska může nějaká specializace spojená s vysokoškolským titulem vypadat jako perspektivní, ale něco se změní a najednou místo velikého platu máte malý plat, v minulosti lidi chodili do divadla, potom chodili do kina, dneska sedí doma u televize a internetu, končí doba, ve které byli běžné osobní vztahy a přichází doba vztahů pomocí telefonu a internetu. 
5
Právě v televizi zkoušejí televizní hlasatele, co budou jenom virtuální simulací, potom zde budou herci a politici co budou jenom virtuální simulací, zmizí rozdíl mezi simulací a realitou v televizi a na internetu.
6
Potom přijde umělá inteligence a z lidí se stanou jenom statistická čísla s nulovou hodnotou, všem pracujícím lidem se vytetují na čela QR kódy a tak se z lidí stanou loutky na dálkové ovládání založené na umělé inteligenci. 
7
V roce 1991 jsem nahrával do velikého počítače Windows 3 ze tří disket, dneska si stáhnu z internetu Windows 10 poslední verzi a nahraji ji na Flash disk USB, používání disket 3.5″/1.44MB, CD, DVD, to je už minulost, důchodce je v situaci diskety 3.5″/1.44MB, proto jej většinou odsuneme do domova pro seniory. 
8
Představte si, že zde bude robot; lékař, profesor, soudce, byrokrat, politik, kněz, diplomat, zpěvák, hudebník, herec, právník, ekonom, skladník, řidič, řemeslník, uklízečka, pečovatel, pilot, voják, atd. ano, budou zde roboti s kravatou
9
Profesionální práce nebude, nebude ani amatérská práce, je naivní si myslet to, že počítače a stroje budou lidem tolerovat to, že nic nedělají a jenom egoisticky parazitují na konzumním systému, lidi budou nakonec odsunuti z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, protože mít děti bude chybou, návrat zpět do civilizace bude pro lidi nežádoucí. 
10
Poslední malá skupina lidí na světě skončí nahá v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic, a na informační cedulce bude napsáno, profesionálně pracující opice
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu