Ano, jsi pracující opice

Toužení po úspěchu je hnacím motorem ekonomiky, mnozí už poznali že jsou v ekonomické kleci a tak naděje na úspěch je nulová. Život je hra a pravidla hry určují ti co mají díky protekci výhody a tak jsou nahoře, není zde žádný výtah pomocí kterého se snadno a rychle dostanete nahoru, výstup nahoru mezi elitu je nebezpečný, stačí malá chyba a spadnete dolů.

Veliké války v nahotě odhalují to že obyčejný člověk je jenom číslem ve statistice, dobře se utajil a dobře si žil, proto milion milionářů co ovládá tento konzumní očistec pomocí dluhů a regulací, je dobře utajeno v ekonomickém ráji, a na práci zde mají mnoho sluhů a otroků. Práce dělníka je zde trestem, a tak se každý blbec snaží mít vysokou školu, a získat tak dobře zaplacenou práci, kde se člověk neunaví a neušpiní.

Jenže doba se evolučně mění najednou zde bude robot prezident co vyznamenává roboty, práce za mzdu zde pro lidi nebude, lidi se proto odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, poslední skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě v pavilonu opic a na cedulce bude napsáno, pracující opice.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu