Ano, jsi otrok, a proto tvůj život za nic nestojí

Bohatí mohou za to, že jsi chudý. Jak to celé funguje? Vše zde ekonomicky funguje na principu kontroly, kdy ti co jsou nahoře, kontrolují ty, co jsou dole, ten kdo je dole, je loutkou, kterou ovládá ten kdo je nahoře, vadné loutky se eliminují, aby zde s nimi nebyli problémy. Je zcela jedno, jestli je zde; demokratismus, feudalismus, oligarchismus, socialismus, kapitalismus, centralismus, byrokratismus, globalismus, hinduismus, nacismus, atd. 
 
To vše jsou jenom módní strategie těch, co jsou nahoře, nikdy a nikde nebyla konzumní společnost, kde byla svoboda a rovnost, to je utopie, která ekonomicky nefunguje! Ekonomika je založená na otroctví a nerovnosti, podívejme se na emancipaci v rodině, následkem byl zánik rodiny. Od armády je odvozená naše ekonomika, ten kdo vede ostatní, ten je zde i jejich vojenským velitelem, jsou zde jenom signály, které zapínají a vypínají stroje. 
 
Pokud by mohli volby eliminovat konzervatismus tak by se volby zakázali, jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou neustále mnoho století, jenom staří konzervativní politici. Mnozí politici si mediálně hrají na liberalismus, aby získali popularitu, po zvolení masku liberalismu sundají a ukáže se, že to jsou konzervativní politici. Sliby se slibují, a blázni se radují, o tom jsou politické volby.
 
Já jsem váš pravý pastýř, následujete mě na cestě do ekonomického ráje, jenže ráj zde byl a bude jenom pro ty, co jsou nahoře a ti co jsou dole, budou vždy v konzumním pekle. Vše je zde o pokrytectví, od narození je lidem vymýván mozek, aby se z lidí stali loutky, které budou ovládat ti, co jsou nahoře, problémem vymývání mozků je podvědomí, podvědomí pochopilo to, že jsi otrokem a neustále ti říká, jsi otrok, a proto tvůj život za nic nestojí, následkem je konzumace slivovice a kouření cigaret.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]