Ano, jsi obyčejný sobecký parazit

Peklo je jenom v tobě, a okolo tebe je ráj, musíš bojovat s peklem v sobě, a přestat se zajímat o to, co je okolo tebe. Tvým pravým nepřítelem je pyšnost, pyšnost stvořila v tobě psychické peklo, a tak je pro tebe život psychickým peklem. Něco se ti povede a jsi na to pyšný, když se ti něco nepovede tak se to snažíš utajit, abys nevypadal jako idiot.
Nesuď pyšně druhé a svět, nic o druhých nevíš, a stejně tak o světě nic nevíš, jak potom můžeš druhé a svět soudit? Soudit a trestat můžeš jenom sebe, za svoje chyby, musíš se naučit sebenenávisti, a odnaučit se sebelásce, není zde žádný logický důvod k tomu, abys měl sám sebe rád, jsi obyčejný sobecký parazit, podívej se objektivně na svoji minulost, a svoje dílo!
Nejlepší by bylo, pokud, by, jsi se, vůbec rodičům nenarodil, bylo by zde o jednoho pyšného parazita méně, a to by bylo správné, stejně jsi zde snadno nahraditelný, takových pyšných ubohých parazitů jako jsi ty, je na světě jako much. Stala se z tebe pyšná konzerva, ve které je jenom psychické peklo, snažíš se pokrytecky vypadat jako by v tobě byl ráj, mě ale neoklameš, z díla spatřím tvůrce, tvoje pyšná slova mě vůbec nezajímají!
Myslíš jenom na to, jak utéci z psychického pekla které je v tobě, jsi zbabělý ubožák, který místo aby bojoval s peklem které je v tobě díky pyšnosti, tak konzumuje návykové drogy, nebo věří na sny a zázraky jako idiot. Komu není zde od GVKB rady, tomu už zde ani není pomoci, běž se podívat dneska do krematoria a na hřbitov, ať víš, co tě brzo jistě čeká.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu