Ano, jsi nepřizpůsobivý idiot

Z tvého životního díla jsem spatřil to, že jsi nepřizpůsobivý idiot, tvým dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, školství, psychiky, atd. za vše může tvoje tupá hlava, ve které je pyšné a lakomé ego, ego s tebou manipuluje jako s loutkou, víš co je to tvoje ego? Tvoje ego to jsou staré vědomosti, které miluješ a potřebuješ, nahromadil jsi mnoho vědomostí a tím jsi se dostal do psychického očistce, máme jenom to, o co se staráme, a tak se staráš nejvíce o svoje vědomosti, abys o ně nepřišel.
 
Ano, tvoje vědomosti jsou tvým pánem, vím to, že ty nic nevíš, protože cizí vědomosti považuješ za ubohé, a jenom tvoje vědomosti jsou pro tebe svaté, uzavřel jsi se do konzervy, kde jsou tvoje vědomosti a tak se z tebe stal nepřizpůsobivý idiot a je jedno jestli jsi; císař, sultán, král, šlechtic, papež, guru, rabín, prorok, náčelník, vůdce, prezident, ředitel, milionář, celebrita, byrokrat, soudce, atd. vše je zde jenom divadlo a obchod, ve kterém byla objektivní pravda dezinformacemi zabetonovaná, protože svatá lež, je zde zdrojem moci a bohatství. Jsi čert, co žije v konzumním pekle a hraješ si zde na anděla, ze skutků ale každý poznává to, že myslíš jenom na samé čertoviny. 
 
Vše zde jsou příčiny a následky, ten kdo se chce mít dobře, musí být zlý, nadbytek vzniká díky nedostatku, dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek v tomto pekle je pro čerta spravedlivý trest, všemu zde vládne milion let jenom svatý Satan, který zde má mnoho bezcharakterních sluhů, co plní poslušně jeho svaté rozkazy. Když se podíváme na svaté knihy, tak je nám jasné, že tyto knihy sepsali služebníci Satana, Bůh je svatý symbol, pomocí kterého se z věřících čertů dělají idioti. Války v nahotě odhalují to, že zde všemu vládne svatý Satan a jeho služebníci, ubožáků je zde jako sraček, a tak ubožáky evoluce splachuje do hajzlu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]