Ano, jsi naprogramovaná loutka

Podívejme se na lidi co vychovali zvířata, jak se chovají jako zvířata, jaká je výchova, takový je i člověk. Jak by měl být správně vychován člověk, aby myslel a konal jako správný člověk. Výchova je naprogramování našeho myšlení a konání, co je to program?

Program je jako nastavení pračky, aby nám vyprala prádlo, dáme automatické pračce informace, jak má prádlo vyprat a ona prádlo vypere. Toužíš po tom být; milionářem, celebritou, prezidentem, ředitelem, atd.

Problém je v tom že jsi naprogramován jako otrok, který nemá šanci být něčím jiným než otrokem, nemůžeš sám sebe přeprogramovat! Programátorem není všemocný Bůh, programátorem je evoluce, ona s lidmi jedná, jako by to byl jenom levný materiál, na její pokusy, konflikty a války to jsou jenom evoluční pokusy.

Realita ti nevyhovuje a tak zbaběle unikáš od reality pomocí náboženství, nebo pomocí piva a cigaret, mnoho lidí je na psychickém dně, a přesto nespáchá sebevraždu, příčinou je naprogramování, které blokuje snahu spáchat sebevraždu, evoluce potřebuje, aby se zátěžový test neukončil předčasně.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]