Ano, jsi krysa, co běží krysí závody

Ano, tak to je, jsi hříšník, a tak žiješ v konzumním očistci ve kterém se z tebe stala krysa co běží krysí závody o výhody a jistoty, vše, co dáváš to i nazpět dostáváš, je to tak snadné porušovat svatá pravidla a je to pro tebe velmi těžká svatá pravidla neporušovat. Základním svatým pravidlem je buď tím, čím zde jsi a nehraj si na to co zde nejsi.

Jsi zde hříšník a hraješ si na to, že jsi svatý, jenže z díla se pozná tvůrce, jaké je zde tvoje životní dílo, tvým životním dílem je jenom hromadění výhod a jistot, to je tvoje priorita, pro kterou žiješ, protože jsi krysa, co běží krysí závody, lidi se rozdělují už mnoho tisíciletí jenom podle toho, jak jsou úspěšní v krysích závodech, pravda byla kdysi velmi dávno lží uvězněná díky lidské hříšnosti, nemůžeš sloužit současně pravdě a lži, když se pravdě zavděčíš, tak lež rozzlobíš.

Božský čas, má zde dost času na to, aby oddělil hodnotné od nehodnotného, a to co je nehodnotné, to je časem eliminováno, za sto let po tvojí smrti budeš dokonale vymazán z této kultury, ano jsi nula, co si zde hraje na to, že není nulou. Svatost je žít v budoucnosti a hříšnost je žít v minulosti, jak si to každý udělá takové to má, bez profesionální práce nejsou zde úspěchy, které mají pro evoluci velikou hodnotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *