Ano, jsi inteligentní blázen

Jakmile se člověk naučí mluvení tak se z něj jistě stane inteligentní blázen, který se specializuje na to, co miluje, jakýkoli pokus o to nějak tento problém řešit v psychiatrické nemocnici, nebo pomocí politiky nebo náboženství, je jenom naivní marnost. Sobecké mluvení je návyková droga, na které je zde každý inteligentní blázen závislý. Následkem je deprese u; psychiky, rodiny, ekonomiky, politiky, podnikání, školství, umění, atd.
Vše je zde v depresi protože se z lidí stali inteligentní blázni, co myslí jenom na samé bláznivé věci jako je; kariérismus, centralismus, diktatura, pokrytectví, atd. civilizace se stala psychickou nemocnicí, kde blázen léčí blázny, logicky následkem je nárůst sebevražd a veliká konzumace léků na deprese nebo drog.
Chemie nikoho nemůže psychicky uzdravit, je to jako s bolavým zubem, který musí zubař opravit nebo vytrhnout, tím bolavým zubem je pyšnost. Když se nám něco povede, jsme na to pyšní, někdo vystuduje vysokou školu, a okamžitě si nechá natisknout vizitky, kde je jeho titul, který získal na vysoké škole, opice se zlatou královskou korunou na hlavě, je pořád jenom opice.
Z díla je spatřen člověk, dejme lidem, co mají vysokou školu do ruky stativ a filmovou kameru, pošleme je do míst, kde žijí fanatičtí mohamedáni, aby natočili zde film o fanatickém Islámu, a najednou zjistíte to, že vysokoškoláci selhali, oni umí jenom si dát mobil na skládací tyčku a fotografovat sebe před turistickým atraktivním pozadím.
Islám nám odhaluje v nahotě to, že jsou lidi inteligentní blázni, co si dají na tělo výbušniny, a jdou se odpálit mezi cizince. Normální je milovat svůj život, a snažit se žít v souladu se situací, co mě nezabije, to mě jenom posílí do dalšího psychického boje, s inteligentními mocnými a bohatými blázny, co rozhodují o nás bez nás.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]