Ano, jsi dokonalý takový, jaký jsi

Proč je zde snaha být dokonalý, když je každý člověk dokonalý? Problémem je zde chybná výchova v rodině a škole, výchova se snaží proměnit dokonalé lidi na blázny. Podívejme se třeba na kočku, kočka ví to, že je dokonalá a podle toho se i chová, výchova znásilňuje naši přirozenost a dělá z nás blázny co mají stres a deprese. Vše je zde o vyrobení a nastavení, pokud je zde chybné vyrobení a chybné nastavení tak vznikne zmetek který nemá žádnou hodnotu.

Zajisti kvalitu a úspěch se brzo dostaví, nestačí kontrolovat kvalitu u výrobků a služeb, musíme začít kontrolovat kvalitu i u bláznů, digitalizace a globalizace v nahotě ukázala to, že většina bláznů na světě není kvalitní po stránce genetické a po stránce výchovy a inteligence, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a kvalitní funkcionáře, zavedeme proto globálně u bláznů identifikační očipovaní a každoroční certifikaci kvality, ten, kdo nezíská certifikaci kvality ten bude v krematoriu eliminován.

Mnozí blázni namítnou, že každý blázen zde má právo na život a že eliminovat vadné blázny je nemorální. Pokud něco nejde už opravit tak se to musí eliminovat, aby s tím nebyli problémy, podívejme se na konzumní společnost objektivně z nadhledu a zjistíme že je to konzumní blázinec ve kterém nenajdete už někoho kdo je normální. Dobrota zde může být jenom k tomu co si dobrotu zaslouží a pokud je někdo příživníkem, který se nechce přizpůsobit, tak on si naši dobrotu nezaslouží, a tak skončí v krematoriu.

Náboženství chce změnit blázny, politika chce změnit konzumní blázinec, umělá inteligence nahradí blázny za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, protože roboti nelžou a nekradou, vše je zde dočasným evolučním experimentem, a vše se zde recykluje, a tak z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, nemáš prachy, protože jsi blázen. Každý je dneska do něčeho blázen, a proto je zde konzumní blázinec, ve kterém je antikoncepce a potraty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *