Rubriky
Ekonomika

Ano, jsi dobytek s nulovou hodnotou

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Co jsou lidi? Je zde mnoho subjektivních názorů na to co jsou lidi a schází zde správný názor na to co jsou lidi, lidi jsou; páni, egoisti, lakomci, hříšníci, soudruzi, bratři, dobytek, neznabozi, jinověrci, kacíři, mučedníci, svině, blbci, blázni, pitomci, kariéristi, zrádci, neznabozi, nuly, atd. Je to tak snadné šoupnout někoho do škatulky, protože jsme povrchní, není zde vše jenom pokrytecké divadlo, kdy pod maskami je ukryto něco co neznáme a neumíme to pojmenovat.

Lidi jsou hráči díky inteligenci, život je pro lidi hrou o to co milují a potřebují, pokud lidi prohrávají, tak nemá pro ně život smysl, následkem je deprese spojená s konzumací alkoholu a cigaret někdy může dojít i k sebevraždě nebo násilí. Vše zde jsou příčiny a následky, pokud má většina lidí blbou náladu, tak to jistě má nějakou skrytou příčinu, tou příčinou je nerovnost mezi lidmi.

Lidi jsou lidi rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, podívejme se na delfíny, zde není rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Modernizace a optimalizace vede k tomu že se z lidí stal dobytek s nulovou hodnotou, je to problém starý mnoho století, čím více je společnost vyspělá tím více se z lidí stává dobytek, války v nahotě odhalují že miliony zbytečně mrtvých lidí, to je jenom statistika.

Problémem je inflace, inflace může snížit hodnotu peněz a může i snížit hodnotu lidské práce natolik že se z lidí stávají otroci, jenže; počítače, stroje, roboti, atd. budou pracovat levněji než lidi, co s lidmi pro které není práce? Zavedeme globálně každoroční kontrolu kvality lidí a nekvalitní jedinci skončí ve spalovně odpadků protože nemohou konkurovat levné práci robotů.