Ano, Jiří Drahoš je mýdlová bublina

Před volbami se tato bublina rychle mediálně nafoukla, a když byl zvolen Miloš Zeman prezidentem, tak tato bublina praskla a ukázalo se, že uvnitř je prázdno. Politika to jsou dostihy přes překážky, pro tyto dostihy se hodí jenom profesionálové, amatéři nemají šanci zde uspět, to že někdo byl úspěšný, jako ředitel státní instituce neznamená, že bude i úspěšný v politice. 
 
Jiří Drahoš představuje obrazně psa u boudy, který něco hlídá, na to není potřeba geniální inteligenci, takových psů u boudy je u nás velmi mnoho, to mi připomíná proces s veliteli koncentračních táborů, velitelé se hájili tím, že si jenom plnili svoje povinnosti podle předpisů, pes u boudy si jenom plní svoje povinnosti a za to dostane to, co potřebuje. 
 
Pokud chce Jiří Drahoš pomoci lidem, může se starat o důchodce v domově důchodců, tam zapadne věkově do kolektivu, důchodci patří do domova důchodců. Už mám dost starých lidí v politice, mělo by se konečně uzákonit v ústavě, že státní zaměstnanec nemůže být v důchodovém věku.
 
To by dneska znamenalo to, že v politice by mohli být lidi do věku 63 let, a jakmile by bylo nějakému politikovi 64 let tak by musel politiku opustit. Stát nemůže být sociálním ústavem, pro staré lidi, co se neumí uplatnit jako zaměstnanci a podnikatelé. Když se dívám v televizi na politiky tak to vypadá jako návštěva domovu pro důchodce. Senátor František Čuba je ukázkovým příkladem senátorů, co brali dlouho veliký plat za nic, a po tom samém touží i Jiří Drahoš.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu