Ano, Ježíš Kristus je pokrytec

Mnoho naivních pitomců věří tomu, že je Ježíš Kristus synem božím, ve skutečnosti je Ježíš Kristus pokrytec, který dělá z věřících pitomce. Porovnejme slova Ježíše Krista s lidovou moudrostí a zjistíme to, že je Ježíš Kristus pokrytec, a proto byl i po zásluze ukřižován za svoje pokrytectví.

Lidová moudrost jednoznačně říká že pro dobrotu se dostaneme na žebrotu, je třeba si uvědomit to že žijeme v konzumním očistci ve kterém čerti z dálky vypadají jako andělé, v očistci ale nejsou nikde andělé!

Problémem je zde to že pokud se čertům narodí dítě tak je to čert jenom andělům se může narodit anděl, ale andělé nemají inteligenci a mozek, jakmile je zde inteligence a mozek, tak je zde i konzumní očistec plný čertů.

Poslední dobou se marně snaží programátoři o naprogramování umělé inteligence, která nebude egoistická, jenže základem inteligence je egoismus! Všimněme si toho, že vše, co je inteligentní to má veliké vědomosti, s vědomostmi přichází automaticky inteligence, tím že se něco dlouho učíme tak to má za následek naši inteligenci, bez učení jsme jenom pitomci, co dělají pitomosti.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *