Ano, Ježíš Kristus je literární postavou

Idioti toužili po svatém židovském mesiáši, a tak jej idioti na divadle v Římě ztvárnili, a idioti byli v Římě spokojení, později došlo k tomu, že si idioti začali myslet to, že Ježíš Kristus není literární postavou, ale že to byl skutečný genetický živý idiot, který se narodil a zemřel.
Ideologie je založená na tom že se svaté symboly uctívají, a mnohdy mohou i symboly vytvářet iluze, že jde o živé bytosti. Zde se dostáváme k pověrám a fetišům, lovec používal fetiše, co mu dal kouzelník, protože věřil tomu, že mu fetiš přinese štěstí, v dnešní digitální době se stal moderním fetišem drahý mobilní telefon.
Strach nás nutí k tomu, že věříme něčemu, aniž jsme si ověřili z více zdrojů, jestli nejde o podraz, lidi lžou a kradou, protože jsou pod vlivem strachu. Mocná jména velikých svatých osobností, jsou mečem a štítem, který k boji o výhody a jistoty používají ti, co touží po výhodách a jistotách, ve jménu veliké svaté osobnosti je konáno mnoho násilí, a často i umírá mnoho lidí ve svatých válkách, moderně řečeno, je lepší zrcadlovka Nikon nebo zrcadlovka Canon?
Jenom čas má dost času na to, aby objektivně řekl, co je pro lidi lepší, pokud něco z dálky posuzujeme, tak často chybujeme. Pravda je hořká a lež je sladká, proto je zde málo pravdy a mnoho lží, nelže ale jenom sekta a náboženství, lže nám i politika a ekonomika, mnohdy jsou lži tak profesionálně dokonalé, že je velmi obtížené je vědecky a statisticky odhalit, a potrestat potom lháře a zloděje.
Dospělost je v tom, že přestanete být idiotem, a stanete se logistikem, proč si lidi zvolí za svého vůdce, spíše idiota než logistika? Idioti mají strach z logistiků, protože logistici by mohli postavit veliké převýchovné tábory na Sibiři, a nahnali by tam globálně všechny idioty se kterými je zde mnoho problémů, tuční staří kapři si přeci nevypustí svůj státní rybník a ryba smrdí od idiotské hlavy, o tom to všude bohužel je.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]