Ano, jenom to co je nejlepší si zaslouží se mít dobře

Dítě z ekonomického pohledu je problém, protože jde o dlouhodobé nejisté investice a tak se z dětmi zle zachází, u nás dokonce dochází ke snižování počtu lidí, protože je zde malá porodnost, jsou zde sice i nepřizpůsobivý příživníci, co mají mnoho dětí, ale o tyto děti co nemají vysokou školu, nemají zaměstnavatelé zájem. 
 
Vše je o prioritách, pokud je pro nás prioritou sobectví, tak to odnesou děti, a to že jednou za rok na vánoce jsme hodní k dětem to nestačí, je třeba začít problém řešit do hloubky. Jádrem problému je bída a nezaměstnanost, pokud zde nebude bída a nezaměstnanost, tak nebude dítě z ekonomického pohledu už problém, vše zde jsou příčiny a následky, aby řepa vyrostla, musíme jí vyjednotit, jenom to co je nejlepší si zaslouží se mít dobře nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity. 
 
Zavede se globálně u lidí roční kontrola kvality těla a psychiky, vadný jedinec se eliminuje a recykluje, i v přírodě to funguje podobně, proč se vlastně staráme dobře o jedince, co na nás ekonomicky egoisticky parazitují? Příčinou je naše pokrytectví, snažíme se vypadat jako hodní lidé a přitom jsme zlí, války v nahotě odhalují to, že jsme zlá zvířata na které platí jenom násilí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]