Ano, jenom smrt je zde jistá, ostatní je zde už nejisté

Proč nechápeš to, že jsi zde dočasně, podívej se okolo sebe, spatříš živý systém ve kterém je vše dočasně, vše co vznikne to jistě i za nějaký čas zanikne, jenom smrt je zde jistá ostatní je zde už nejisté. V mnohém se osud člověka podobá ovocnému stromu, pomalu rosteme, potom plodíme sladké plody a nakonec je strom poražen a hozen do ohně.
Každý člověk zde má nějaký osud, a mnoho na svém osudu už změnit nemůže, zázraky jsou akorát v pohádkách a náboženství. Dneska zde hraješ hlavní roli, a tak jsi slavný a bohatý, zítra z tebe bude jenom prach a popel, na jevišti, bude zase někdo jiný hrát hlavní roli jako; král, šlechtic, prezident, ředitel, celebrita, atd. vše zde má svůj vyměřený čas.
Život je bludiště, a východem z bludiště je smrt, je zde mnoho podvodníků, co ti nabízejí východ z životního bludiště, pomocí léků na deprese, nebo pomocí víry v zázraky. Za tvojí depresí je strach z bezmocnosti, mnohé se zde snaží nás učinit násilně bezmocnými, a tím máme logicky strach z toho, že neuspějeme v soutěži a boji, o to co potřebujeme a milujeme.
Peklo a ráj není po smrti těla, to jsou pohádky pro malé děti, peklo a ráj je následkem odměny a trestu. Města vytvořili situaci, kdy je zde veliká konkurence, a tak žijeme ve stínu těch, co zde mají výhody a jistoty, společnost je třídně a kastovně uzavřená už mnoho tisíciletí, někdo se narodí jako boháč, a jiný se narodí jako žebrák, a je nemožné osud změnit.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu