Ano, jenom roboti eliminují depresi

Všechny snahy o to eliminovat depresi u; politiky, ekonomiky, náboženství, psychiky, atd. se ukázali jako marnost, příčinou deprese jsou chyby v hlavách lidí, ano lidi dělají chyby a to je si třeba uvědomit, historie a statistika jasně ukazuje nekonečné množství chyb, co zde udělali lidi, lidi rozumí jenom tvrdé disciplíně, a tvrdou globální disciplínu, zde mohou zajistit jenom roboti. Člověk je zastaralý model pro moderní civilizaci a musí být nahrazen roboty, nebudou zde už politici a byrokrati, protože konzumní civilizaci, budou řídit jenom roboti, a globální umělá inteligence, období, ve kterém nám vládli bezcharakterní kariéristé, jistě už brzo skončí.
Podívejme se do továren, na to jak zde všude pracují roboti, jako roboti, je jenom logické, že po otestování robotů v továrnách, se roboti nasadí i do kanceláří, a skončí dlouhé sobecké období, ve kterém byl člověk, člověku, vlkem. Lidi skončí ve velikých GVKB rezervacích daleko od civilizace, a zde se logicky oddělí samci od samic, aby se už lidi nerozmnožovali a nezpůsobovali GVKB robotům problémy. Skeptici namítnou, že jsem naivní blázen, a že lidi nejsou tak hloupí, aby bez boje předali civilizaci robotům, minulost ale jasně dokazuje lidskou hloupost a naivnost, stačí se podívat na druhou světovou válku.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu