Ano, jen elita smí lhát a krást

Co je dovoleno mocnému to je zakázáno bezmocnému, o tom je konzumní svět, ve kterém vše žije, dobrota je žebrota! Není zde; feudalismus, socialismus, kapitalismus atd. je zde vandalismus, se točí okolo hesla po mě potopa, následkem je stoupání vody v oceánu. Jaký má smysl chodit k volbě prezidenta nebo politiků, když na kandidátkách jsou jenom vandalové! Války a inflace v nahotě odhalují náš vandalismus, nikdo za nic nemůže každý si jenom plní svoje povinnosti! Pracně něco vytvoříme a vandalové to zničí, není to problém současnosti je to problém starý mnoho tisíciletí.

Každý problém má jistě i svoji příčinu, proč jsou lidi vandalové? Jakmile došlo k tomu, že bylo na světě lidí jako much tak se z lidí stali vandalové, s přemnožením lidí přišla i degenerace, a tak se z lidí stali vandalové. Naštěstí už brzo zde bude umělá inteligence, díky které zde budou autonomní roboti, to povede k tomu, že se lidi pomocí genocidy optimálně eliminují, aby nebyli s lidmi problémy, nejsou na světě vandalové tak zde není možný ani vandalismus, vše zlé je pro něco dobré, je to vše jenom evoluční experiment. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.