Ano, je zde věk informační a my na to nejsme připravení

Všechny; knihy, časopisy, informace, fotky, filmy atd. jsou subjektivním popisem toho, co si lidi myslí a co lidi znají, každý subjekt je originál v originální situaci, která se mění. Množství informací a programů neustále rychle narůstá a není už v našich možnostech vše pochopit, proto se uzavíráme do svého světa nebo do svojí specializace. Ano, je zde věk informační a my na to nejsme připravení, a tak s tím máme problémy.

Velikým problémem je dneska stres a deprese, mohli bychom začít dávat léky na depresi do pitné vody, jenže léky jenom umí krátkodobě utlumit naše psychické bolesti, příčinou našich psychických bolestí je nedostatek lásky a pravdy, protože žijeme v konzumním očistci. Přizpůsobili jsme se situaci, a tak se z nás stali roboti na baterky.

Války v nahotě odhalují psychickou bídu, ve které žijeme, pokud je ve světové válce mnoho miliónů mrtvých lidí, tak je to pro elitu jenom statistika. Život nemá v konzumním očistci už koncepci, a tak je zde antikoncepce a potraty, hrajeme všichni hru, ve které nemůžeme vyhrát, protože tuto životní hru hrajeme se situací, která nás ovládá jako loutky od narození do smrti.     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *