Ano, je zde konzumní očistec, ve kterém je čert čertu peklem

Současná pandemie je ukázkou toho, jak svaté dezinformace stvořili očistec, to že lidi umírají na nemoci není nic nového pod sluncem, na nemoci umírají ostatně i rostliny a zvířata, vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie se vším evolučně v očistci pohybuje, a tak po příčině zde následek je.

Představme si válku, ve které umírá mnoho milionů čertů v konzumním pekle zbytečně a logicky bychom měli začít hledat na války očkování, aby už nikoho nenapadlo vést v pekle války. Zde se dostáváme k problému násilí v pekle, když čerti nemohou něco vyřešit po dobrém tak to řeší po zlém, následkem je konzumní očistec, ve kterém je čert čertu peklem.

Naštěstí už brzo bude robot prezident vyznamenávat roboty, čerti se z civilizace odsunou do rezervace, nejsou zde čerti tak zde není logicky ani konzumní očistec, ve kterém je místo pravdy a lásky všude jenom lež a nenávist.

Pro nikoho nebudou v očistci výjimky a imunita, zavede se pro čerty globálně každoroční kontrola kvality těla a psychiky od narození do smrti, čert, který nedostane certifikaci kvality skončí v rezervaci i kdyby šlo o; krále, prezidenta, celebritu, milionáře, ředitele, podnikatele atd. padni komu padni, každý čert je v pekle snadno nahraditelný umělou inteligencí nebo robotem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *