Ano, je zde blbá nálada od roku 1948

Ten druhý chybuje, já v ničem nechybuji. Z díla spatříme tvůrce, pro ekonomické přistěhovalce jsme tranzitní zemí, protože je zde ekonomická zaostalost, nevěřím tomu, co mě říká tisk a televize, věřím jenom statistice a burze, všimněme si toho, do čeho se u nás nejvíce od roku 1948 investuje, z velikých investic, poznáme míru ekonomické zaostalosti, porovnejme investice od roku 1948 ve Švýcarsku a u nás, ekonom a logistik ze Švýcarska, považuje naši ubohou vládu za svaté opice s korunou na hlavě.
Pýcha naší vlády peklem dýchá, a všechny naše vlády od roku 1948, byli velmi pyšné na to, co dokázali, dobře se měli ale akorát ti, co od nás utekli po roce 1948 do moderních států, kde nevládnou svaté opice s korunou na hlavě. Ano, bude líp, ale jenom těm, co utekli od nás po roce 1948 do Švýcarska nebo do Kanady! Zisky z profesionální práce našich lidí mizí obrazně do vesmírné ekonomické černé díry, podobáme se lodi, která se ekonomicky potápí a jenom málokdo se dostane do záchranného ekonomického člunu.
Prý mediálně nezaměstnanost rychle klesá, a platy rychle rostou, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, mnohdy se mě obrazně zdá, že naše svatá vláda nežije asi v naší republice, ale žije na nějakém ostrově v daňovém ráji. Základem pro správnou vládu je ekonomicky nechybovat, pokud váda udělá chybu, tak tu chybu zaplatí lidi, kterým vláda vládne, je to obrazně jako s potápějící lodí, která narazila v mlze na ledovec.
Tím ledovcem, na který naše svaté vlády narazili v roce 1948, byla víra v ekonomické pohádky a ekonomické sliby, jako děti jsme uvěřili na to, že díky ekonomickému spojenectví s východními státy se budeme mít lépe? Potom jsme se zase ekonomicky spojili se západními státy, a situace se bohužel zase opakovala, stala se z nás v roce 1948 banánová republika, a tak zisk z naší práce, mizí do ekonomické černé díry, co je v daňovém ráji! Je třeba u nás zmenšit byrokratický stát na polovinu, a mzdy zvednout na dvojnásobek, jenom tak zde skončí blbá nálada, která je zde od roku 1948.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]