Ano, je třeba konečně politiku vyčistit od ubožáků

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Kariéristů je zde jako krys, a tak tyto kariéristické krysy vyrážejí do krysích závodů o místa; prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata atd. problémem je že se porušují při těchto závodech pravidla, a mnozí tak vyhrávají díky tomu, že porušili pravidla pro rysí závody mezi kariéristy. Je třeba tyto krysí závody optimalizovat, tak aby to fungovalo stejně jako ve sportu, je třeba z politiky eliminovat kariéristické krysy co nepodávají už veliké výkony v krysích závodech.

Nejsme tak bohatí abychom mohli šetřit u toho co je zde vysoko nad námi a rozhoduje to pyšně o nás bez nás, nemáš na to tak odejdi z politiky, stát nemůže být dojnou krávou pro pomalé a drahé politiky, je třeba konečně politiku vyčistit od ubožáků co místo práce mají jenom ubohé fráze, frází zde už bylo nadbytek dneska potřebujeme činy, politika a ekonomika to jsou spojené nádoby a pokud jsou zde špatní politici tak je na tom špatně i politika. Jak poznáme špatného politika?

Z díla se pozná politik, jaké je dílo našich politiků? Nejsme už tady doma, vše zde vlastní cizinci a cizinci rozhodují o nás bez nás, politici způsobili to, že se z nás stali bezdomovci, protože zde už nic nevlastníme, a jsme zde jenom levnou pracovní silou pro cizince. Neustále slyšíme, že ta minulá vláda byla špatná, sebekritika v politice vyšla z módy, ale čas to každé vládě spočítá, a ukáže nám pravdu o tom, že nám vládli amatéři, kteří na co šáhli, to rozbili.

Co s tím ale uděláme? Nejsou politici tak nejsou s politiky problémy, zakážeme politiku a vše zde budou řídit počítače s umělou inteligencí a oni to lenochům a příživníkům v EU spočítají, ten, kdo bude pracovat draho a pomalu, ten bude eliminován v krematoriu, zrušíme sociální podporu, podporu pro nezaměstnané, důchody, příspěvky na bydlení, nemocenskou atd. nebudeš mít našetřené peníze na případ nouze, to bude jenom tvůj problém, digitální EU nebude už dojnou krávou pro nikoho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *