Ano, je to zde s vámi marný

Vše zde je o evoluci, z jednoduchého zde díky evoluci vzniká složité a evoluce se snaží o to, aby to co je složité, se stalo jednoduchým. Stavět zeď z kamenů je složité, a proto vznikly cihly, ze kterých je snadné stavět zeď, populární slova jsou jako cihly a tak z populárních slov sestavíme populární věty. Někdy stačí u filmu jediná věta a ta tento film proslaví. 
 
Říkám jim, neber úplatky, neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš! A je to marný, je to marný. Korupce se nám však posunula z autodílen do politiky a úředních síní a špinavé montérky, nahradily kravaty. Tento neblahý stav můžeme sledovat ve známých mediálních kauzách a dosvědčují jej také podnikatelé, kteří přiznávají, že bez korupce je získání výhodné zakázky nemožné. 
 
O korupci se mnoho mediálně mluví, ale málo se už dělá. Je pravdou, že některé  zákony již byly konečně prosazeny, ale do některých citlivých oblastí korupce se vládě nechce zasáhnout. Dalším problémem je přebujelá státní byrokracie, která pracuje pomalu a mnoho chybuje. 
 
Máme zde už kapitalistické ceny, ale naše mzdy za práci nejsou kapitalistické, protože pod povrchem naší konzumní kultury, je pořád ještě socialismus, založený na centrálním přerozdělování. Je to jako s USA letadly které zbytečně padají, a nikdo za nic v USA nemůže, nebylo by lepší zakázat globálně leteckou dopravu, a vrátit se zpět ke klasické železnici, vždyť je možné postavit moderní železnici, kde rychlíky jezdí velmi rychle, tak jako je tomu už dlouho v Japonsku. 
 
Dalším problémem je vandalismus, zlo je následkem vandalismu, začíná to tím že zde jsou neslušná slova a končí to válkami, ve kterých se používají atomové bomby a staví se koncentráky s plynovými komorami. V USA se setkáváme neustále s lidmi co střílejí do cizích lidí, protože to jsou vandalové, Anders Behring Breivik postřílel v Evropě v roce 2011, 77 lidí, za to dostal 21 let vězení. Psychický stav lidí je v zoufalém stavu a nikdo to do hloubky globálně neřeší, je třeba začít lidi léčit v psychiatrické nemocnici a taky je i trvale vyléčit z jejich vandalismu. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu