Ano, je to jenom otázka vyspělosti vědy a technologie

Proč jste se stal prezidentem České republiky vždyť je to malá bezvýznamná republika? GVKB mi to dal rozkazem a za neuposlechnutí rozkazu je eliminace, já jenom plním rozkazy GVKB on je mým jediným pánem a velitelem. Kdo je to GVKB? GVKB je kruh není to hmotná ani duchovní bytost, je to jenom kruh, díky kterému vše zde existuje bez kruhu by zde vše zaniklo. Co si myslíte o kandidátech, které jste eliminoval při volbě na prezidenta? Všichni kandidáti byli jenom obyčejné lidské žížaly, co dokázali jenom sobecky žrát a na vše z vysoka srát, nechal jsem o nich zveřejnit všechny tajné informace, a tak všichni logicky skončili ve vězení.

Jak je to možné, že lidi neznali dosud o těchto zlých lidech všechny tajné informace? Váš svět je na velmi nízké informační úrovni, a tak logicky nemáte k dispozici potřebné informace, ono je to pro vás většinou lepší, když nemáte informace o vaší elitě, protože pravda je velmi krutá a řekla by vám to, že elita to jsou jenom lidská klíšťata, co vás mocensky a ekonomicky vysávají. Jeden den vašeho prezidenta stojí společnost 2 000 000 Kč bez ohledu na to, jestli je prezident nemocný nebo jestli chodí do úřadu, nadbytek vytváří logicky nedostatek.

Základem vaší kampaně byl osobní kontakt s každým člověkem, a tak jste se nakopíroval a potom jste osobně dlouho hovořil s každým voličem, a dokonce jste hovořil osobně i s vašimi konkurenty na pozici prezidenta. Osobní dialog nejde ničím nahradit pro mě není problém se nakopírovat bleskově do jakéhokoli množství a do jakékoli hmotné a duševní podoby, je to jenom otázka vyspělosti vědy a technologie. Ukázal jste lidem, jaká bude jejich budoucnost zde v této republice, když se o této budoucnosti dozvěděli obyvatelé z ostatních národů začala zde být obrovská snaha se do naší republiky rychle trvale přestěhovat.

Stěhování je zbytečné, protože zde jenom vše začne a za krátkou dobu se změní celý svět a já se stanu prezidentem vašeho světa. Ekonomika a politika je otázkou čistoty, čím více je zde čistoty tím lépe se všemu zde i žije, já jenom lidem ukážu, jak mají v sobě a okolo sebe uklidit špínu a když na celém světě hmotná a duševní špína už nebude, tak já splním svůj profesionální úkol a opustím zase vaši planetu a nahlásím GVKB, že je úkol splněn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *