Ano, je nutné restartování konzumního EU očistce

Každý složitý systém potřebuje restartování, aby se provedli aktualizace systému, tak jako restartujeme operační systémy tak je třeba restartovat i naši kulturní civilizaci, aby zde došlo k potřebným aktualizacím. Vše je v pohybu, a tak dochází ke změnám a mnoho změn nelze provést bez restartování systému, podívejme se na zaostalé kulturní civilizace z pohledu restartování systému a dojde nám to, že příčinou zaostalosti je blokování restartování kulturní civilizace.

Tam kde je silná víra v bludy a pitomosti, tam je i zaostalost, protože víra v bludy a pitomosti brání restartování kulturní civilizace. Ano, je nutné restartování konzumního EU očistce, budeme muset nahradit nepružný pomalý chybný centralizovaný byrokratický EU systém za EU umělou inteligenci která evolučně nahradí staré bezcharakterní kariéristy, co z nás dělali pomocí mediální reklamy pitomce, a tak jsme měli blbou náladu.

Nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit chybovat, protože nechceme optimálně EU restartovat, slepý nemůže vést slepé, je třeba konečně pochopit to že digitalizace má za následek nutnost EU restartovat, aby zde už nebyl konzumní očistec, ve kterém není v EU pravda a láska, protože místo pravdy je zde reklama a místo lásky zde je protekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *