Ano, jde především o to, aby láska a pravda zde zvítězila

Vyspělost člověka a jeho civilizace je zde díky výhodám a jistotám, které nám poskytuje věda a technika, každý člověk a každá společnost je na jiné úrovni civilizační vyspělosti, to co je pro někoho jednoduché, to je pro jiného neřešitelným problémem. Je třeba začít globálně budovat veliké GVKB nemocnice, kde se budou léčit lidi, co jsou málo evolučně vyspělí, svět je v ekonomické a politické depresi díky lidem, co jsou málo evolučně vyspělí. Místo zavírání lidí do vězení, nebo do pracovních táborů, zde budou veliké moderní nemocnice, pro léčení evolučně zaostalých lidí, co nezvládají žít správně v moderní digitální GVKB civilizaci.
Bude zde povinné GVKB globální každoroční testování lidí od 2 let do 80 let, a ten kdo neuspěje v civilizačním testování, ten se bude léčit v GVKB nemocnici, aby se zde vyléčil ze svojí zaostalosti. Léčení bude globálně provádět jenom GVKB umělá inteligence, ve spolupráci s GVKB roboty, umělá inteligence, zde nebude podléhat ubohým lidským zákonům, a ubohé lidské morálce, pokud nějaký člověk během civilizačního léčení brzo zemře, nebude smět nikdo se k této smrti nijak mediálně vyjadřovat, bude přeci pro naše civilizační dobro, jde především o to, aby láska a pravda zde zvítězila, a v boji se lží a nenávistí musí docházet k tomu, že zde jsou padlí hrdinové.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu