Neustále je zde mnoho nespokojených inteligentních subjektů, co by chtěli optimálně změnit svět ve kterém žijí, souhlasím s tím že čas a prostor, ve kterém existujeme nikdy a nikde nebyl bez chyb, nechybují jenom lidi chybují i rostliny a zvířata a dneska chybují i stroje a programy. Jistě časem se současné chyby opraví, bohužel časem vzniknou nové chyby, s tím nejde nic udělat.

Ano, Jan Hnízdil není naším svatým vzorem, naším svatým vzorem je lidová moudrost, vše, co nám říká mediálně Jan Hnizdil to nám říká lidová moudrost už mnoho století, nikdo nedokáže být chytřejší, než je lidová moudrost i když mnozí se snaží být dokonalí, ale to je marnost.

Co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme, v současnosti musíme pochopit složitou situaci a té se přizpůsobit. Největším problémem současnosti je víra v teorie, teorie se stala svatým kultem, kolem kterého se točí ekonomika a politika, následkem je blbá nálada a veliká konzumace drog a léků na stres a deprese. Lidi nejsou dokonalí, a proto ani lidská společnost není dokonalá, dokonalost je možná tam kde je vše mrtvé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..