Ano, jaký je král takové je i jeho království

Život je o čekání ve frontě na to, co potřebujeme a milujeme, pokud je fronta krátká, a brzo jsme na řadě, tak nám to nevadí, problém přichází v okamžiku, kdy je fronta dlouhá, a my nevíme, jestli nedojde k tomu, že jsme ve frontě čekali marně, protože zboží nebo služba, už není na skladě.
Fronta je následkem chyby v systému, systém má být vytvořen a nastaven tak, abychom nemuseli nikdy nikde čekat dlouho ve frontě, a vše nám bylo snadno a rychle dostupné. Pokud se podíváme vědecky a statisticky na úspěšné politiky a ekonomiky, tak zjistíme to, že zde nikdo nemusí dlouho čekat ve frontě, protože je zde zákazník pánem, a není zde sluhou těch, co zde nabízejí zboží a služby.
Podívejme se třeba na naše soudnictví, kde lidi musí čekat velmi dlouho na to, až soud vyřeší jejich spory, zákazník je zde brán za hloupou ovci, se kterou si mohou soudy a advokáti dělat co je napadne, a zákazník se jim nemůže nijak bránit. Nebo se podívejme na prodej jedovatého tvrdého alkoholu, jak vůbec k něčemu takovému mohlo u nás proboha dojít? Proč je naše malá mladá republika sto let za opicemi?
Příčinou naší politické a ekonomické zaostalosti je pyšná elita, co nám zde chybně vládne, lidově řečeno, jaký je král takové je i jeho království, sebekritika u těch co nám zde chybně vládnou zde nefunguje, je třeba zrušit kladení věnců a udělování medailí, vše jde dneska už naprogramovat, předáme naši vládu GVKB umělé inteligenci, GVKB umělá inteligence vyčistí tento Augiášův chlív, a najednou zde bude vše optimálně fungovat, a už zde nebude politická a ekonomická krize.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu