Ano, jaká je vláda taková je i ekonomika

Demokratický kapitalismus je utopie! Všechny ekonomické systémy jsou postavené na centralismu, a vycházejí z principu armády, co je dovoleno nadřízeným, to je zakázáno podřízeným, ano, vládnou ti, co jsou v centru a z centra rozhodují egoisticky o druhých bez druhých, lid nikdy nikde nevládnul, to je utopie, vždy vládla elita, jakmile se z otroka stane otrokář, tak se změní okamžitě charakter otroka, na charakter otrokáře, jsme jenom obchodníci a herci, a díky inteligenci a vědomostem, se umíme rychle přizpůsobit velikým změnám v nás a okolo nás. 
 
Král, prezident, ředitel, celebrita, milionář, papež, guru, atd. to jsou centrální otrokáři, pod maskou altruisty je schován egoista. Dobytka je nadbytek, ale koryt je nedostatek, a tak je zde egoistický kariérismus, kdy hladový dobytek mezi sebou bojuje o plná veliká koryta. Prý zde není nezaměstnanost, a kdo chce, ten si práci najde, ano práci si najdete, ale je to práce ekonomického otroka, za ubohou mzdu ze které budete žít od výplaty k výplatě. 
 
Prý se máme lépe než za socialismu, ano obchody jsou plné zboží, a je možné bez problémů cestovat kamkoli do ciziny, jenže lidi nemají peníze na cestování co ciziny, a na to, aby si kupovali drahé zboží v obchodech a drahé služby. Ekonomiku táhne moderní průmysl, jakmile národ nemá moderní průmysl, tak je na tom ekonomicky zle. Moderní průmysl potřebuje ale moderní zaměstnance, co umí ovládat moderní techniku, jde tedy o investice, které umožňují modernizaci, o investicích rozhoduje v centru elita, proto se říká že ryba smrdí od hlavy, jaká je vláda taková je i ekonomika. 
 
Pokud vláda investuje do výkupu vepřína, aby se na tom místě postavil Romům zbytečný drahý památník, nebo církvím vrací majetky a dává jim peníze, tak ty peníze potom jinde schází, naše vláda je ekonomicky negramotná, problém je v tom, že z cizího přeci krev neteče. Nepotřebujeme kostely a památníky, potřebujeme moderní; továrny, sklady, školy, obchody, zdravotnictví, dopravu, bydlení, státní správu, atd. ano zaspali jsme ekonomicky, a musíme se konečně probudit.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu