Ano, jak si to uděláme takové to i máme

Vše, co je staré nebo vadné to je třeba eliminovat, podívejme se do přírody zde je eliminování starého a vadného normální! Logicky je zde otázka a proč v naší civilizaci je tak veliký problém s eliminováním toho co je staré nebo vadné?

Problém je v tom že věříme na zázraky, zvířata nevěří na zázraky, a tak eliminují vše co je vadné nebo staré, neustále je zde snaha propagandou udělat z lidí pitomce, následkem je to že děláme pitomosti!

Už zde bylo dost propagandy, co z nás dělala mnoho tisíciletí všude pitomce a nutila nám to co co nestojíme, pochopte konečně to, že naše chyby jsou továrnou na naše problémy! Nejsme tak bohatí abychom umožnili existenci; propagandy, cenzury, reklamy, pohádek, mytologie, pověr, fetišů, symbolů, rituálů, sekt, náboženství, politiky atd.

Tak jako se všude běžně kontroluje nezávadnost potravin a nápojů tak je třeba začít kontrolovat i nezávadnost informací a programů pomocí GVKB umělé inteligence, naskenujeme lidi a po naskenování se lidská těla globálně eliminují pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, informace získané ze skenování se využijí v nové digitální GVKB civilizaci, ve které už nebude lež a krádež.

Nejsou zde pyšní pitomci, tak zde není ani pitomá nálada, jak si to uděláme takové to i máme, každý člověk je obyčejný parazitující virus, který se řídí heslem po mě potopa, a proto člověk ničí čas a prostor ve kterém dočasně existuje. Není to nic osobního, že zde bude už brzo globální genocida, je to jenom o tom, že dobrotu si musí každý subjekt zasloužit profesionální prací pro globální systém. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.