Ano, informace jsou stvořitelem vesmíru a života

Války a pandemie eliminují hříšné čerty v konzumním očistci, protože hříšný čert je evoluční chybou v ekosystému, nejsou čerti tak zde není konzumní očistec, čiňte čertům dobře a oni vám ze života pekelný očistec udělají. Z tvého hříšného díla poznáváme to, že jsi hříšný čert, co žije v konzumním očistci, jablko nepadne daleko od stromu, a tak pokud jsou tvoji rodiče hříšnými čerty, tak i ty jsi hříšným čertem co je zde dočasně.

Nevěřte slibům, co vám slibují zázraky, je to jenom mediální reklama, která vás klame od narození pomocí pohádek a ve stáří vás zase klame reklama na zázračnými léky. Z dálky vypadá konzumní očistec jako ráj a z blízka spatříte konzumní očistec, vše je zde naprogramovaný dočasný proces, ve kterém se vše recykluje, život to je obrazně šachová hra, ve které vyhrávají profesionálové, pokud jsi amatér tak počítej s tím, že v životě ekonomicky neuspěješ, to že někdo má vysokoškolský titul neznamená to, že je on profesionál, na kterého je spolehnutí, bez dlouhé praxe je vysoká škola k ničemu.

S příchodem vynálezu gramotnosti a s vynálezem tisku se začalo vše rychle měnit, dneska je zde k dispozici; telefon, rádio, televize, internet atd. digitalizace je velikým evolučním krokem pro konzumní společnost do virtuální reality, která bude pro nás návyková natolik že nedokážeme bez ní už existovat.

Vše, co je chybné, to je zde evolučně dočasně, základní otázkou je, jak zde vše vzniklo, vše vzniklo z informací, informace jsou stvořitelem vesmíru a života, přichází informační technologie, která pomalu a jistě eliminuje konzumní očistec plný čertů, protože nahradí čerty na umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, hříšný čert s maskou člověka to byla testovací verze, co se evolučně nepovedla a finální verzí bude umělá inteligence a robot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *