Ano, idioti rozhodují o nás bez nás

Z díla se pozná idiot, a dílem vlády je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školství, vědy, techniky, umění, morálky, spravedlnosti, rodiny, psychiky, atd. je to vystavený účet idiotské vládě, která se nedokáže poučit z chyb předcházejících idiotských vlád.
Všechny problémy s idioty ve vládě zde začali v roce 1918, kdy jsme založili naši malou idiotskou republiku, kterou jsme v roce 1993 rozdělili na dvě velmi malé republiky, za dva roky zde bude tedy výročí sta let, kdy nám vládnou idioti. Před rokem 1918 zde taky vládli idioti, ale oni měli idiotské centrum ve Vídni.
V idiotském centru (Brusel, Moskva, Praha, Vídeň) idioti vymýšlejí; normy, regulace, zákony, předpisy, výjimky, atd. společně odhlasují nějakou chybnou změnu, a násilím jí prosazují do konzumní reality, následkem je blbá nálada.
Idioti myslí jako idioti, o tom to zde je, pokud se vládnoucího idiota na něco optáte, tak on vám stručně a jasně neodpoví, jeho odpovědi jsou dlouhé a nejasné, mocný idiot se snaží z druhých učinit bezmocné idioty. Optejme se mocného idiota na to, proč u nás nejsou stejné mzdy, jaké jsou ve Švýcarsku?
Nevěřte tomu, že ve Švýcarsku pracuje zaměstnanec lépe a kvalitněji, pracuje stejně jako náš zaměstnanec, rozdíl je v tom, že ve Švýcarsku lidem nevládnou idioti jako u nás. Ve Švýcarsku nejsou žádné problémy s nepřizpůsobivými občany, co se nastěhují do činžovních domů, a ty najednou ztratí svojí hodnotu.
Proč se nepoučíme od Švýcarska, a jako idioti už 98 let, děláme pořád stejné idiotské chyby? Příčinou je u nás veliká konzumace; piva, slivovice, cigaret, kafe, prášků na hlavu, atd. jsme národem idiotů, což dosvědčuje stará kniha: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu