Ano, ideologie si nejsou kompatibilní

Lidem nevyhovuje realita se svými reálnými pravidly a tak si lidi vytvářejí ideologie které jsou; pohádkové, mytologické, fetišistické, dogmatické, náboženské, politické, ekonomické, umělecké, filosofické, sociální, atd. každá ideologie je návyková droga, která působí lidem po krátkou dobu radost, a potom následuje smutek díky depresi a stresu. Realita je pevný bod kolem kterého se točí všechny lidské ideologie, reálná pravidla platí všude milion let a budou stejná i za milion let, lidská ideologická pravidla jsou zde dočasně jako počasí a není tak na ně žádné spolehnutí. Já jsem váš pravý vůdce následujete mě, a bude vám líp, sliby se slibují a jenom blázni se dočasně radují, než jim dojde že byli zase těmi co jsou nahoře chytře podvedení. Konzumní společnost je postavena na tom, že lidi dělají chyby, pokud by lidi nedělali chyby, tak by se konzumní společnost zhroutila! 
 
Nejčastější lidskou chybou je dobrota k tomu co si dobrotu nezaslouží, je to jako bychom zalévali plevel a krmili parazity. Všechny ideologie využívají toho že zlo z dálky vypadá jako dobro, každá ideologie je zlá, protože je drogou a drogy jsou pro lidi zlo. Ano, ideologie si nejsou kompatibilní, proto zde jsou svaté konflikty mezi; Zoroastrismus, Islám, Judaismus, Křesťanství, Šivaismus, Hinduismus, Buddhismus, Naturalismus, atd. když někdo vybírá pro sebe náboženství, je to jako by si vybíral jídlo v restauraci na jídelním lístku, co chutná mě to nemusí chutnat tobě. Pokud máš problém s realitou tak řešením není cigareta nebo náboženství, řešením je být kompatibilní s realitou, ano budeš se muset realitě přizpůsobit, jinak se z tebe stane ubožák, který má blbou náladu a myslí na sebevraždu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu