Ano, i ty dostaneš už brzo do hlavy čip

Ano, vyčistíme to v EU od informační špíny. Čistota je základem pro fungující EU, nestačí se starat v EU jenom o čisté oblečení a čisté prostředí kde žijeme, je třeba to v EU vyčistit od informační špíny. Dáme lidem do hlavy EU čipy a odřízneme tak lidské mozky od reality, ve které je dneska mnoho informační špíny, na práci budou EU stroje a na myšlení budou EU počítače.

Nová doba logicky potřebuje nové EU lidi co mají v hlavě EU čip, z lidí se tak stanou levné EU loutky na dálkové ovládání. Dobrota je žebrota, nikdo nechce být v EU žebrákem, a to je možné jenom díky EU čipům v hlavě, takto v EU pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné EU časy, robot prezident bude v EU vyznamenávat roboty a lidi v EU budou jenom na podřadné práce, co nejsou vhodné pro hodnotné EU roboty. 
 
Už nebudou chodit nespokojení lidé do ulic demonstrovat, protože nejsou spokojení s politikou a ekonomikou která v EU nefunguje optimálně. Nebudou v EU ani problémy s cizinci, co se nedokážou EU přizpůsobit, a stávají se tak z nich příživníci, tak jako ve válce se vláda neptá lidí, jestli chtějí bojovat a hrdinsky obětovat svůj ubohý život za vítězství svého národa, tak se i EU nebude ptát lidí, jestli chtějí do hlavy EU čip.
 
Je to o tom, jestli EU vyhraje v ekonomické válce, se svými konkurenty, v jednotě EU je veliká síla a díky EU čipům se EU sjednotí tak, že zde nebudou snahy z EU zbaběle odejít. Vnímám lidi jako počítače napojené na internet, zjistil jsem zajímavou věc, když si pustím video ve 4K rozlišení ze svého disku, tak procesor běží na 15% výkonu při minimální rychlosti procesoru. 
 
Jakmile ale toto video nahraji na YouTube, tak procesor nedokáže ani na plný výkon zvládnout přehrávání videa ve 4K rozlišení, problémem je komprimace, která je tak veliká že velmi výkonný moderní procesor na to už výkonově nestačí! Aby Google ušetřil peníze, tak konzument musí vyhodit peníze za moderní drahý počítač a velikou spotřebu elektřiny. Takto funguje egoistický konzumní systém, aby ti co jsou nahoře ušetřili miliony, tak ti co jsou dole musí mít dluhy a bát se exekutorů, většinou je toto parazitování dokonale skryto, a nikdo o něm neví, nebo se o tom nesmí mediálně mluvit. 
 
Podobný je problém s plasty u levných výrobků kdy plasty praskají a tím se stává výrobek nepoužitelným (kurvítka), jde nejvíce o; notebooky, sluchátka, stativy, mobilní telefony, kuchyňské roboty, boty, atd. zde platí, nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci, kde je místo kovu plast. Ovšem někteří výrobci dávají plastům povrchovou úpravu, kdy potom levný plast, vypadá jako by to byl kvalitní kov. Podívejme se na Bibli z pohledu informační čistoty, pokud eliminujeme z Bible informační špínu, tak v této knize už nebudou žádné informace! 
 
Vše se točí kolem kariéristického protekcionismu, díky kterému nám vládnou staří psychopati, ryba smrdí od hlavy prezidentů a ředitelů, nadbytek pro ty co jsou nahoře, vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, proto je jediným možným řešením krize v EU, dát všem lidem v EU do hlavy EU čipy, jak si to v EU uděláme, takové to i budeme v EU mít, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka i ty dostaneš už brzo do hlavy čip.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu