Ano, hříšníci se zpovídají ve zpovědnici

Nová doba umožňuje hříšníkům se vyzpovídat ve virtuální zpovědnici, problémem je to že místo vysvěceného kněze jsou zde psychicky nemocní moderátoři a administrátoři, kteří považují hříšníky za blázny, a podle toho s nimi i jednají. Napadá mě přirovnání s porno stránkou, která zoufalcům nahrazuje sex v manželství. 
 
Žijeme ve světě levných náhražek, vše se dneska dělá ve velkém aby to bylo levné a tím kvalita za moc nestojí. Někdo napíše do zpovědnice že myslí na sebevraždu a místo lásky se setká jenom nenávistí, láska je zde jenom za peníze a podobné je to i s pravdou, nejsou peníze, není na zpovědnici láska a pravda. 
 
Za pomoc v nouzi se musí zaplatit, vše co je zadarmo to nemá pro tebe žádnou hodnotu, máš deprese tak zajdi za specialistou a zaplať mu za jeho pomoc, jinak dostaneš jenom prášky, které tě nevyléčí, protože tvoje problémy zde budou pořád, největším problémem lidí je bída a neúspěch. Život lidí je hra o výhody, a pravidla zde určují ti co mají výhody, uspěje ten kdo je kompatibilní se systémem a optimální kompatibilita se mu stane klíčem ke štěstí. 
 
Proč je pro ubožáky tak veliký problém, být kompatibilní s konzumním systémem? Jádrem problému je chybná výchova dětí, na děti nemá nikdo čas a náladu, dobrota je žebrota. Vše co dáváme to nazpět dostáváme, svět je jako zrcadlo a pokud jsi blázen, tak v zrcadle spatříš blázny, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to je cesta k tomu že se psychicky uzdravíš, a tak už nebudeš chodit jako hříšník na zpovědnici.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu