Ano, hrajeme zde hru ve které nevyhrajeme

Všechna naše vítězství jsou jenom iluze, ve skutečnosti hrajeme zde hru ve které nevyhrajeme, to je největší tajemství lidské existence, proč není pro lidi možné aby vyhráli? Nemůžeme vyhrát protože naším evolučním osudem je sloužit mnohému a potom zemřít, smrt znamená to že jsme prohráli, po smrti zde už nic není, smrt je definitivní konec hry, není ráj ani převtělení, to jsou jenom náboženské pohádky. Jediné co můžeme je snažit se žít dlouho i když život ve stáří je spojen s nemocemi a problémy.

Mnozí si naivně myslí že když jsou úspěšní a mají bohatství nebo popularitu tak že v životě vyhráli, je to ale jenom dočasná iluze, z prachu zde vše evolučně vzniká a v prach se to zase navrací, vše co je živé to hraje zde hru ve které nevyhraje. Jaký má potom život smysl když jsme zde dočasně a smrt je zde jedinou jistotou.

Každý člověk je loutkou od narození do smrti a život loutky nemá smysl, loutka si může vytvořit iluze ve kterých má život smysl, jedinou možností je nebýt zde loutkou, jenže to je utopie. Vše je zde ohraničeno tak že jsme loutky bez možnosti to nějak změnit, jsme manipulováni více než si to uvědomujeme. Nebude to už trvat dlouho a místo lidí zde budou v civilizaci roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy s lidmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..