Ano, GVKB vyklepl pět řízků a získal černý pásek

Dneska jsem měl těžký den, když jsem byl nakupovat, tak mi odešel pásek u kalhot při nákupu v obchodním domě Tesco, ptám se prodavačky a kde je regál s pásky, prodavačka odsunula krabice a za krabicemi by regál s pásky, většina pásků byla krátká a nakonec jsem získal konečně za 200 Kč pásek, který je z jedné strany černý z druhé strany je červený. Potom následoval boj s nově koupeným rádiem (Hyundai MS 138 DU3), zlobilo mi dálkové ovládání a CD přehrávač. 
 
Nepřátele jsem porazil, z CD přehrávače jsem vybral tvrdý papír a rádio jsem natočil správným směrem aby infra paprsek fungoval. Abych to oslavil, tak jsem naklepal pět řízků a potom je obalil a udělal k nim brambory. Maminka ve věku 88 let se po této hostině dívala potom na televizi (Samsung UE65NU7022) a já jsem odešel domů s černým páskem spokojen s tím, že jsem zase udělal mamince radost, akorát jsem zapomněl koupit propisky a hořčici, ale to se jistě vyřeší při příští návštěvě mojí maminky co bydlí na Praze 4.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.