Rubriky
GVKB

Ano, GVKB systém je lepší než EET systém

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Globální kontrola hříšníků je nutná! Ten druhý je hříšník, sebekritika u hříšníků selhala, a tak dáme globálně všem hříšníkům do hlavy svatý GVKB čip, který odřízne hříšný mozek od hříšné reality. Vše bude řídit jenom globální GVKB umělá geniální inteligence, takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy. Nebude zde už rozdělení na hříšníky co jsou nahoře, a hříšníky co jsou dole, nebude zde už milion hříšných milionářů co pomocí dluhů a EET ovládalo globálně ekonomiku a politiku. 

Vše jde naprogramovat a optimalizovat, už hříšníci nebudou dělat chyby, a tak nebudou hříšníci potřebovat; krále, císaře, šlechtice, guru, rabína, proroka, prezidenta, papeže, politiku, náboženství, filosofii, umění, sport, byrokraty, učitele, ředitele, milionáře, celebrity, vojáky, policajty, soudce, diplomaty, atd. Nebude zde přelidnění ani degenerace, vadní hříšníci se eliminují v GVKB krematoriu, a rozmnožovat se budou jenom geneticky dokonalí jedinci. 
 
Už zde nebude, já jsem myslel, a tak jsem to zase posral. Kdo nic nemá, ten směle lehne a směle vstane, a nikdo mu nic neukradne, když se hříšníci nedokázali psychicky probudit a stát se dokonalými, tak se to realizuje pomocí GVKB čipů, nová doba nám nabídne nové řešení materialistického problému. Mnoho zbabělců se bude snažit utéci daleko od civilizace, aby nebyli očipováni, jenže svatí GVKB roboti je najdou kdekoli na světě a potom je očipují.