Ano, GVKB robot je jasná volba

Normální je to, co nechybuje. Díky tomu že jsem od dětství žil mnoho duchovně tak jsem dospěl k tomu, že lidi dělají chyby a ty opakují, v tom je příčina toho že mají lidi blbou náladu a tak konzumují drogy a páchají sebevraždy. Jdete k politickým volbám a na kandidátkách jsou jenom chybující lidé a zvolíte tyto chybující lidi do vysokých funkcí, nikdo z lidí není dokonalý! 
 
Nejsou lidi tak nejsou chyby, logicky bude muset dojít k tomu, že zde budou inteligentní autonomní univerzální roboti na baterie, co nahradí vysokoškoláky, středoškoláky, řemeslníky, řidiče, skladníky, vojáky, policajty, hasiče, atd. Lidem se zakáže vstup do civilizace pod trestem smrti, lidi budou existovat jenom v rezervacích pod dohledem robotů. 
 
Snažíme se postavit konzumní civilizaci, na zaměstnávání lidí za vysokou mzdu to nemůže fungovat, protože lidi dělají chyby, a ty chyby opakují, protože se z většiny lidí stali bohužel nepřizpůsobiví příživníci. Není to nic osobního, jde jenom o to, aby se nedělali chyby, porovnejme si robota a člověka ekonomicky, GVKB robot je jasná volba, jenom blázen by zaměstnával lidi, co dělají chyby.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]