Vše je zde jinak, než si myslíte, z dálky vidíte krále nebo prezidenta a pokud půjdete blízko tak spatříte šedou eminenci, není to nic nového vždy ti, co byli mocní a populární měli někoho v pozadí kdo je ovládal jako loutku. Králové a prezidenti přicházejí a odcházejí, ale šedé eminence zde zůstávají utajené a vše skrytě ovládají, dobře se utajil a dobře si žil!

Nikdo není pánem svého osudu, jeho pravým pánem je vždy situace a minulost, to platí u lidí a u všeho co je zde živé, svoboda je o možnosti volby z mnoha možností, minulost a situace vždy omezuje možnost volby z mnoha možností, vše je zde o tom že dobrý obchod je výhodný pro obě obchodní strany, jakmile není obchod výhodný pro obě strany tak jde o parazitování, a to vede k zániku obchodu.

Pořád všude platí klasické přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to každý udělá takové to i má, komu není rady tomu není pomoci, nedávejte ubožákům zadarmo peníze, dejte jim jisté dobré zaměstnání za peníze. Práce je všude dostatek pro všechny, stačí jenom eliminovat amatérské chyby, které nám způsobují zbytečné problémy.

Často slyším to zvládnu sám a nepotřebuji, aby mi s tím někdo pomáhal, a následkem je; konflikt, revoluce, válka, krize, katastrofa, pandemie atd. pýcha předchází pád, kde se v lidech bere tolik pitomosti? Továrnou na pitomce je výchova v rodině a škole, jaká je výchova takový je i člověk, pokud výchova stojí za hovno, tak mají lidi v hlavě nasráno, a tak jsou pořád nasraní!