Ano, evoluční proces nejde urychlit

Základem vesmíru a života je kruh, nebo okruh, vše se točí v kruhu, vše, co je živé; viry, mikroorganismy, paraziti, hmyz, rostliny, zvířata, ryby, ptáci, lidi atd. to jsou naprogramované stroje, postavené na genetickém principu. Život člověka to je naprogramovaný dočasný evoluční proces, který se přizpůsobuje; situaci, času, pravidlům, limitům atd. proč lidi nejsou dokonalí, a tak chybují?

Evolučně zde jsou lidi velmi krátce proti jiným formám života, co zde jsou už velmi dlouho, evoluční proces potřebuje hodně času na to, aby člověka optimalizoval po stránce hmotné a duševní, tento evoluční proces bohužel nejde nijak urychlit. Velikým problémem lidí je jejich originalita a tím si lidi nejsou kompatibilní to vede ke konfliktům ve kterých je násilí fyzické a psychické, proto zde jsou pravidla a ten kdo je poruší je za to potrestán; slovně, ekonomicky, fyzicky, vězením, psychiatrickou nemocnicí atd.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud jsi chudý tak příčina je v tom že tvým osudem je být chudý a s osudem nikdo nic neudělá. Mnozí si myslí že mohou svůj osud snadno a rychle změnit, z každého pravidla jsou i výjimky, jsou zde i jedinci co dokázali svůj osud změnit, a tak byli bohatí nebo mocní, jenže statisticky jde globálně jenom o 1 % lidí co měli pevnou vůli a cílevědomost.

Je to obrazně zde jako ve sportu, na startu je tisíc sportovců a v cíli je jenom jeden první a ten získává popularitu a odměnu. Mnozí se snaží podvádět a doufají že se na to nepřijde, a tak opisují diplomové práce, nebo berou úplatky, boží mlýny melou pomalu ale jistě, komu není zde rady tomu není ani pomoci, bohem je nám zde bohatství, díky kterému žijeme v ekonomickém ráji, za vším je zde ekonomika a politika, proč ekonomika a politika optimálně nefunguje, a tak máme blbou náladu? Příčinou je sociální populismus, ti, co mají zde protekci, kterou si nezaslouží si hrají na to, co nejsou, z dálky vypadají božsky a z blízka spatříme oblečené staré opice.

Slepý nemůže vést slepé, protože tak všichni spadnou do problémů, na které není řešení, pokud by demokratické volby měli za následek zrušení; daní, cla, peněz, vlastnictví, protekce, jistot, výhod, kast, tříd, dluhů, reklamy, ideologie, totality, dogmatismu atd. tak by se volby zakázali. Nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole na tom je postavená politika a ekonomika, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *